Showbiz

Një Barbie që i ngjan dhe e veshur si ajo. Dhurata që Versace dhe Balmain i bënë Claudia Schiffer-it për ditëlindje

Një Barbie që i ngjan dhe e veshur si ajo. Dhurata që Versace dhe

Modelja ikonike gjermane, Claudia Schiffer festoi 50-vjetorin në muajin gusht. Një Barbier u krijua sipas pamjes së saj, por ky nuk është lajm i ri. Me kukullën në dorë Versace rikrijoi një nga veshjet e pasarelës së Autumn-Winter 1994 që Claudia veshi. Një mini fustan blu, elegant iu vesh tashmë Barbie-t dhe u nis për të adresë të Claudia-s që e ka ndarë emocionin me ndjekësit e saj.

Një Barbie që i ngjan dhe e veshur si ajo. Dhurata që Versace dhe

Një Barbie që i ngjan dhe e veshur si ajo. Dhurata që Versace dhe

Një Barbie që i ngjan dhe e veshur si ajo. Dhurata që Versace dhe

Balmain ka bërë të njëjtën gjë, por me një veshje më të vonë, të 2016-ës, të cilën Claudia e ka ende në shtëpi dhe e ka veshur matchy-matchy me Barbie-n.

Një Barbie që i ngjan dhe e veshur si ajo. Dhurata që Versace dhe

 


Tiranapost.al