Showbiz

Një bebe po vjen në familjen mbretërore

Një bebe po vjen në familjen mbretërore

Familja mbretërore po shtohet me një anëtar. Lajmin e kanë dhënë në një njoftim zyrtar.

Princeshë Eugenie dhe bashkëshorti i saj Jack Brooksbank do të bëhen sërish prindër.

Në foton me të cilën kanë ndarë lajmin shfaqet Eugenie me djalin e saj që i puth barkun.

Gjininë si gjithmonë familja mbretërore nuk e zbulon deri në fund.