Showbiz

Një karantinë si të Bella Hadid desha të lutem!

Një karantinë si të Bella Hadid desha të lutem!

Me bikini, duke bërë banjo dielli dhe duke marrë natyralisht vitaminën D, që na duhet aq shumë për të forcuar imunitetin e për t`u bërë më pak i prekshëm nga koronavirusi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bella (@bellahadid) on

Kështu po i kalon ditët në karantinë supermodelja Bella Hadid. Pak joga, pak banjo dielli dhe me të drejtë e konsideron veten me fat. I ka vënë punët në terezi dhe le të mbarojë kriza kur të dojë, Bella nuk do dorëzohet. Deri tani edhe thonjtë i ka ende me xhel.