Showbiz

Një mami me çorape ‘Gucci’ si Elona Varfi dhe pse ‘personal shopper’ e postoi foton me beben vajzë një javë më pas

Një mami me çorape ‘Gucci’ si Elona Varfi dhe pse

Nuk ka postuar ditën e lindjes, as dy ditë më vonë, as fotot me duar dhe disi klishe, por Elona Varfi ‘personal shopper’ në Londër kryesisht e markës Hermes, ka zgjedhur të njoftojë miqtë dhe ndjekësit për ardhjen në jetë të vajzës së saj, një javë më pas.

Një mami me çorape ‘Gucci’ si Elona Varfi dhe pse

Elona Varfi dhe Olti Xhezo ish-Mister-i i parë shqiptar janë të martuar prej disa vitesh dhe jetojnë në Londër. Olti punon në Vodafon në Londër, ndërsa Elona me modën.

Një mami me çorape ‘Gucci’ si Elona Varfi dhe pse

Një mami perfekte edhe në foton me të bijën që thotë se ndihet me fat për engjëllin që mban në krah.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My ray of light, god’s chosen angel to come and brighten my life ????#oneweekold

A post shared by ElonaV ? (@elonavarfi) on

Ajo që të bën përshtypje është se Elona nuk heq dorë për asnjë arsye nga të qenit perfekte dhe një damë.

Një mami me çorape ‘Gucci’ si Elona Varfi dhe pse

E veshur me çorape ‘Gucci’, jastëkët ‘Hermes’, lulet rozë në sfond dhe vetë e kujdesuar dhe me nurin e mëmësisë.