Showbiz

Një mësim nga Fjoralba Ponari për ata që nëse të shohin pak bark thonë se je patjetër shtatzënë!

Një mësim nga Fjoralba Ponari për ata që nëse të

Komenti në një video të Fjoralba Ponarit mund të vijë si shembull për shumë të tjerë që janë në kërkim të perfeksionit, ndërsa ofendojnë personazhet e njohur.

Në një video të publikuar nga moderatorja dikush i komenton: “Auu qenke shtatzënë”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Outfit @alda_zoti_atelier @elvabellaa Hair&makeup @kristina_petriti_m.u.a

A post shared by Fjoralba Ponari (@fjoralba.ponari) on

Dhe përgjigjja e Fjoralbës është:

“Per njerezit si ti, lutem! Ndoshta ai barku qe shikon ti eshte sps ajo goca aty mund te kete shtuar dozen e bukes, ndoshta stresi, ku e di ti qe ajo se ka humbur nje femije apo ndoshta nuk ben dot kurre femije dhe merr shkrime te kesaj natyre nga njerez si ti pa dy pare mend! E kupton sa injorante dhe insensitive eshte ajo qe ke shkruar? Boll dolet ne konkluzione mbi mitren e tjeter kujt”.

Një mësim nga Fjoralba Ponari për ata që nëse të