Showbiz

Njihuni me të dashurën e Silvio Berlusconit, 53 vite më e re

Njihuni me të dashurën e Silvio Berlusconit, 53 vite më e re

Ish kryeministri Silvio Berlusconi, pas ndarjes nga lidhja 12 vjeçare me Francesca Paskale, ka nisur një tjetër histori romantike me një 30 vjeçare. Mediat italiane kanë postuar foto të ish kryeministrit i cili ndodhet me pushime bashkë me partneren e re në Sardenjë.

Njihuni me të dashurën e Silvio Berlusconit, 53 vite më e re

E dashura është 53 vite më e re se Berlusconi. Marta Fasina është ish modele dhe tani pjesë e partisë Forza Italia, partisë së themeluar nga 83 vjeçari që prej vitit 1994.

Anëtarja e dhomës së deputetëve shfaqet dorë për dore teksa mban veshur një fustan veror ngjyrë të kaltër ndërsa Berlusconi me një kostum blu të errët dhe një bluzë të lidhur sipër.

Njihuni me të dashurën e Silvio Berlusconit, 53 vite më e re