Showbiz

Nuk festojmë dot siç do donim...! Dedikimi i Agron Llakajt për bashkëshorten pasi mposhtën Covid

Nuk festojmë dot siç do donim...! Dedikimi i Agron Llakajt për

Aktori i humorit Agron Llakaj dhe bashkëshortja e tij Kostandina fituan betejën me Covid-19, disa javë më parë. Dhe sot në ditëlindjen e saj, Llakaj ka bërë një urim ndryshe, pasi edhe festa e tyre këtë vit është ndryshe, bëjnë ‘gëzuar’ vetëm ata të dy në shtëpi. Aktori postoi një foto në Instagram dhe shkroi:

“...e si mund te filloj Dhjetori ndryshe?! Ne ditelindjen tende shume urime zemre,e dashur Kostandina ! Per bukete zgjodha kete foto ,kane gjithe freskine dhe bukurine e luleve me arome biri...,Adea,Teos dhe Brus . Gezofsh dhe per 100 ! Nuk festojme dot sic do deshironim...,por do pime dolli zemre e dashurie...,le te dehemi ! Gezuar Kostandina 60 vjetorin!”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Agron Llakaj (@agronllakajofficial)