Showbiz

Nuk ka më foto falas me Emilia Clark. Aktorja vendos çmim edhe për takimet

Nuk ka më foto falas me Emilia Clark. Aktorja vendos çmim edhe

Emilia Clarke nuk bën më selfie me fansat e saj në rrugë. Fansat që duan një takim dhe përshëndetje nga afër me të duhet të paguajnë 400 paund. Ndërsa ata që duan thjesht t`i afrohen, do paguajnë 150 paund.

Emilia është e fundit që i ka bërë takimet me pagesë. Suranne Jones dhe Sophie Rundle paguhen 90 paund për një selfie.

Ylli i Sherlock, Benedict Cumberbatch raportoi se kishte fituar 240 mijë paund duke pozuar për 3,000 foto me fansat në një kongres të 2017-ës.

Pse jo?