Showbiz

Video/ Olta Gixhari do të bëhet nënë, por mos kërkoni foto me barkun!

Video/ Olta Gixhari do të bëhet nënë, por mos kërkoni

Olta Gixhari do të behët nënë për herë të parë, por mos kërkoni ende të shikoni ndonjë foto të saj me barkun e rrumbullakosur.

Video/ Olta Gixhari do të bëhet nënë, por mos kërkoni

Aktorja, e cila është zhvendosur në Spanjë, duket se ka vendosur të nisë një jetë të re në nga të gjitha drejtimet.

Video/ Olta Gixhari do të bëhet nënë, por mos kërkoni

Sipas ‘revistawho’, Gixhari i ka kaluar tashmë javët e rrezikut. Ishin dy miqtë e saj Olti Curri dhe Eni Shehu, që ngacmuan me një video në Insta Story aktoren: “Mos do të bëhesh gjë baba ti?”.

Olta postoi videon e tyre në Story dhe kjo tregon shumë.