Showbiz

Pas ndarjes nga Camila, Leonardo DiCaprio fotografohet në jaht me një vajzë jo aq misterioze

Pas ndarjes nga Camila, Leonardo DiCaprio fotografohet në jaht me një

Nëse për Camila Morone pak dihej në fillim të lidhjes së tyre, mediat kanë zbuluar menjëherë identitetin e vajzës që shoqëron DiCaprion në jaht.

Pas ndarjes nga Camila, me të cilën ishte lidhur prej 4 vitesh, paparacët zbuluan se DiCaprio po kalon disa ditë nën shoqërinë e ukrainases Maria Beregova.

Pas ndarjes nga Camila, Leonardo DiCaprio fotografohet në jaht me një

Maria, 22 vjeç është e divorcuar. Ajo ka rimarrë tashmë mbiemrin e saj pas ndarjes nga bashkëshorti, një biznesmen i njohur me një kompani mode në Monako.

Pas ndarjes nga Camila, Leonardo DiCaprio fotografohet në jaht me një

Mund të ketë qenë një party miqsh, por në fotot e publikuara deri tani, nuk duket askush tjetër në këtë festë veç Leos dhe Marias.

Pas ndarjes nga Camila, Leonardo DiCaprio fotografohet në jaht me një

Pas ndarjes nga Camila, Leonardo DiCaprio fotografohet në jaht me një