Showbiz

Pas thashethemeve për largimin e Xhemit dhe Portokalli nga TCH, ka një përgjigje

Pas thashethemeve për largimin e Xhemit dhe Portokalli nga TCH, ka një

Një lajm që u publikua sot nga Anabel.al shkruante se Xhemi Shehu është larguar nga Top Channel. Sipas artikullit Xhemi ka firmosur dorëheqjen.

Ky lajm erdhi pak kohë pas atij se e gjithë “Portokallia” do transferohej në një tjetër televizion, bashkë me regjisorin Altin Basha.

“Dritare.net” mëson se as Xheni dhe as Portokallia nuk ikin nga ‘Top Channel’.

Ndërkohë as moderatorja dhe as regjisori nuk kanë reaguar për lajmin.