Showbiz

Për Dancing With the Stars Bora Zemani e postoi edhe Donaldin

Për Dancing With the Stars Bora Zemani e postoi edhe Donaldin

Çifti më i përfolur i showbizz në Shqipëri, Bora dhe Donaldi janë bashkë prej kohës. Ata u shdnërruan në telenovelën më të ndjekur të rrjeteve sociale në Shqipëri pas pjesëmarrjes së Donald Veshaj në BBVip, ku ky i fundit pati një histori edhe me këngëtaren Beatrix Ramosaj, duke hequr dorë nga prezantuesja Zemani.

Shqipëria u kthye në tifozeri për historinë e tyre.

Tani ata janë rikthyer sërish bashkë dhe për programin e ri Bora Zemani vendosi të postojë një foto me Donaldin.

Zemani është një prezantuese e qetë dhe që hedh hapa të menduar dhe kurrë të pamenduar.

Si tani!