Showbiz

Për gruan që ende e bën zemrën time të rrahë shpejt...

Për gruan që ende e bën zemrën time të rrahë

Marina Vjollca feston sot ditëlindjen e 30-të dhe urimet kanë qenë të shumta. Por më të bukurin ja bëri bashkëshorti i saj. Sapo ora shënoi 00:00, këngëtari Getoar Selimi i dedikoi një shënim në Instagram, ku shkruan:

Gëzuar ditëlindjen për gruan që ende e bën zemrën time të rrahë shpejt.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy birthday to the woman who still makes my heart beat fast. My ???? @marina_vjollca

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Getoari ka postuar një foto bardh e zi me moderatoren e Klanifornias. Marina e ka publikuar urimin e tij në story-n e saj.

Për gruan që ende e bën zemrën time të rrahë