Showbiz

Nuk kthehet me Spice Girl por Victoria Beckham këndon hitin e famshëm të grupit në një karaoke

Nuk kthehet me Spice Girl por Victoria Beckham këndon hitin e famshëm

Victoria Beckham nuk ka deklaruar ende nëse do rikthet me Spice Girl që këtë vjeshtë do nisin një turne në Australi e megjithatë ajo ka kënduar hitin e vitit 1997 “Stop” , kur ishte pjesë e Spice Girls. Por këtë e ka bërë gjatë një nate karaoke. Ishte bashkëshorti i saj, David Beckham, i cili postoi një video të shkurtër të performancës së saj në Instagram.

Në video, Victoria Beckham shfaqet para një ekrani të madh duke imituar disa nga koreografitë nga videoklipi origjinal dhe duke kënduar së bashku në kor, ndërsa një audiencë jashtë kamerave brohoriste.


Edhe Victoria Beckham ndau videon e postuar nga bashkëshorti i saj, duke shkruar: Vetëm për ty!

Nata e Karaoke-s ka qenë vetëm një pjesë e udhëtimit familjar të Beckham-it nëpër Europë. Të dy Victoria dhe David Beckham kanë publikuar momente të shkurtra të udhëtimit të tyre, i cili ka përfshirë ndalesa në Positano, Itali dhe Kroaci deri më tani.

Gjatë pushimeve të tyre, karaoke nuk ishte e vetmja gjë që David me sa duket e shtyu të bënte. Dukej se ai ishte në gjendje të bindte gruan e tij që të merrte pjesë në një aktivitet tjetër: ski jet. Në një foto të shpërndarë në Instagramin e saj, Victoria Beckham postoi një foto e ulur në një ski jet pas saj në mes të ujit.