Showbiz

Postimet e fundit të Matthew Perry si sinjale për diçka të keqe

Postimet e fundit të Matthew Perry si sinjale për diçka

Matthew Perry, aktori më i njohur për rolin e Chandler Bing në serialin "Friends", u gjet i vdekur në një xhakuzi në shtëpinë e tij në Los Anxhelos të shtunën. Postimi i fundit i 54-vjeçarit në Instagram ishte një foto e tij në një xhakuzi.

Në postimin e frikshëm, Perry ka kufje dhe është duke pushuar. Ai e postoi foton në Instagram më 23 tetor.

"Oh, kaq uj i ngrohtë që rrotullohet të bën të ndihesh mirë? Unë jam Mattman," shkroi ai.

Në komente kishte shumë njerëz që e pyesnin nëse gjërat ishin mirë në shtëpi dhe nëse kishte nevojë për ndihmë.

Më herët ai kishte postuar një video të hënës ku shkruante: A e kuptoni se çfarë po përpiqem t’ju them - Unë jam Mattman.

Postimet e fundit të Matthew Perry si sinjale për diçka

Postimet e fundit të Matthew Perry si sinjale për diçka

Mattman në postimet e tij të fundit, sipas fansave, i referohet kapitullit të fundit të librit të tij, Batman, ky kapitull flet për reflektimin në jetën e tij.

Autopsia nuk ka dalë ende.