Showbiz

Princi William publikon foton me fëmijët për të uruar Ditën e Babait

Princi William publikon foton me fëmijët për të uruar

Duka i Kembrixhit ka publikuar një foto me fëmijët e tij në një festë familjare në Jordani për të uruar Ditën e Babait.

Princi William duket i relaksuar me krahët e tij rreth Princit George dhe Princeshës Charlotte, ndërsa Princin Louis e mban mbi supet e tij. Të katërt janë kapur të buzëqeshur përballë peizazhit shkëmbor.

Duka, i cili mbush 40 vjeç të martën, ka veshur një veshje të rastësishme me ngjyrë kaki në foton e bërë në vjeshtën e vitit të kaluar. Fëmijët më të vegjël janë të veshur me bluza blu dhe të bardha, ndërsa Princi Xhorxh tetë vjeçar - i cili është i treti në radhën e fronit pas babait të tij - vesh një bluzë me printe camo dhe pantallona të shkurtra.

Princi William publikon foton me fëmijët për të uruar

Vendndodhja e fotografisë, që mendohet të jetë në Petra, është e njohur pasi u përdor si sfond për filmin Indiana Jones dhe Kryqëzatën e Fundit. Katerina jetoi në Jordani në fëmijëri për tre vjet kur babai i saj punonte për British Airways në Aman.