Showbiz

'Pse je kaq e shëmtuar?' Aktorja kujton bisedën që e ka prekur më shumë

'Pse je kaq e shëmtuar?' Aktorja kujton bisedën që e ka

Komediania Molly Shannon, teksa Amy Schmmer thoshte se e ka idhull, ka treguar një nga momentet më të sikletshme të karrierës së saj.

Ishte një kohë kur nuk ishte mirë financiarisht dhe një mik e kishte ndihmuar me veshjet, grimin, pagesën e një seti fotosh.

E rregulluar, ulur në karrige, duke u ndjerë si një vip po ndihesha kaq e bukur. Isha si një fanse e vetes. Isha gati duke thënë: Hollywood, kujdes me mua. Kur fotografi që do shkrepte fotot më tha: Pse je kaq e shëmtuar? Çfarë i lejon njerëzit të thonë gjëra të tilla?”.

“As tani nuk më pëlqen ta shoh veten gjatë xhirimeve. Dua të jem natyrale, të plakem”, shtoi ajo.