Showbiz

Pse Victoria Beckham duhej ta ndryshonte këtë foto?

Pse Victoria Beckham duhej ta ndryshonte këtë foto?

Victoria Beckham e ka shprehur lumturinë e fejesës së djalit të madh Brooklyn me modelen përmes postimeve të shumta. Nuk ka asgjë të fusësh ndonjë efekt në foto, por të ndryshosh tërësisht sfondin?

Pse Victoria Beckham duhej ta ndryshonte këtë foto?

Në foton ku shfaqet Brooklyn dhe e fejuara e tij Nicola Peltz, pas tyre shihet perëndimi i diellit. Victoria shkruan në postim: Çifti më i ëmbël. Por rezultoi se Victoria ka përdorur program.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The sweetest couple at sunset ? @brooklynbeckham and @nicolaannepeltz, looking so amazing in the #VBPAW20 rose print dress!

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Ishte nusja e ardhshme e djalit të saj që ka postuar të njëjtën foto, të njëjtin pozicion por në një ambient tjetër.

Vendi origjinal i fotos rezulton të jetë një oborr spanjoll.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

baby b

A post shared by nicola (@nicolaannepeltz) on

Në pamje të parë askush nuk e dalloi, por postimi i Nicolas nxorri në pah atë që kishte bërë Victoria. Fundja a duhet gjykuar? Britanikët gjithsesi nuk e kanë pritur mirë. Ata pyesin se pse duhet ta bënte një gjë të tillë?