Showbiz

Që Bora dhe Donaldi janë ndarë u kuptua kështu

Që Bora dhe Donaldi janë ndarë u kuptua kështu

Lidhja e tyre ishte bërë publike prej pak kohësh, pasi Bora Zemani dhe Donald Veshaj nuk arritën më t’i evionin paparacët.

Që Bora dhe Donaldi janë ndarë u kuptua kështu

Por tashmë mësohet se çifti i ka dhënë fund lidhjes. Sipas mediave rozë, Bora dhe Donaldi i kanë dhënë fund lidhjes ose ndoshta po kalojnë thjesht një krizë, ndërsa arsyeja nuk dihet. Mënyra se si është mësuar krisja mes tyre lidhet me rrjetet.

Moderatorja dhe aktori i humorit kanë hequr nga rrjetet sociale njëri-tjetrin, si dhe kanë fshirë çdo postim bërë së bashku.

Që Bora dhe Donaldi janë ndarë u kuptua kështu

Asnjëri prej tyre nuk ka bërë ende asnjë reagim.