Showbiz

Amy Schumer vazhdon të tallet me Nicol Kidman

Amy Schumer vazhdon të tallet me Nicol Kidman

Nicole Kidman 'nuk është mërzitur' nga postimi bullizues i Amy Schumer në Instagram, i cila postoi një foto duke komentuar mënyrën se si aktorja ishte ulur në US Open gjatë fundjavës.

Amy Schumer vazhdon të tallet me Nicol Kidman

Nën foto, Schumer, shkroi mbishkrimin: "Kështu ulen njerëzit". Por shumë ndjekës nuk e pëlqyen komentin dhe shumë shpejt filluan të akuzojnë 42 vjeçaren për bullizëm kibernetik.

Amy Schumer vazhdon të tallet me Nicol Kidman

Më vonë Schumer vazhdoi me ngacmimin duke shkruar në Instagram: 'Dua t'u kërkoj falje të gjithë njerëzve që lëndova duke postuar një foto të Nicole Kidman dhe duke aluduar se ajo është një aliene.

"Unë do t'i kërkoj kastit të atij seriali të viteve '70 të shkruajnë letra duke mbrojtur faljen time." Ajo shtoi hashtag-un 'duke marrë kohë për t'u shëruar'.

Një reagim ka ardhur nga përfaqësuesit e Kidman të cilët janë shprehur për Daily Mail se ‘ Aktorja nuk është mërzitur edhe pse veprimi ishte i pasjellshëm’.