Showbiz

Rita Ora është martuar dhe ka marrë mbiemrin e burrit!

Rita Ora është martuar dhe ka marrë mbiemrin e burrit!

Mediat e huaja po thonë me siguri se Rita Ora është martuar me regjisorin Taika Waititi në një ceremoni krejtësisht private në Londër.

Rita Ora është martuar dhe ka marrë mbiemrin e burrit!

Madje detajet thonë se Rita ka ndryshuar edhe mbiemrin e saj dhe nga tani e tutje do të njihet si Zonja Waititi-Ora.

Rita Ora është martuar dhe ka marrë mbiemrin e burrit!

Çifti u fejua vitin e kaluar dhe Rita mori propozimin me unazën.

Një burim për The Sun thotë: “Ishte një ceremoni krejtësisht intime dhe shumë speciale për këdo që ishte i pranishëm. Më të afërtit dhe të dashurit e tyre ishin prezentë për të parë sa të dashuruar marrëzisht ata janë. Pavarësisht sa në qendër të vëmendjes është vazhdimisht, për ditën e saj të madhe donte të ishte intime, ta mbante vetëm për vete. Menjëherë pas dasmës është rikthyer në studio ku ppo punon me Ava Max dhe Noah Cyrus për albumin e tretë”.

Rita Ora është martuar dhe ka marrë mbiemrin e burrit!
Foto ne Paris

Po sigurisht, përpara punës, çifti shkoi disa ditë në Paris.