Showbiz

Rita Ora nuk rri pa maskë edhe në plazh, mesazhi për ndjekësit

Rita Ora nuk rri pa maskë edhe në plazh, mesazhi për

Nëse mendon të shkosh në plazh dhe të çlirohesh nga maska që mban nepër qytet, në fakt edhe atje duhet të mbash maskë. Apeli vjen nga këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora e cila nuk harron të respektojë rregulat e të kujdeset për veten e të afërmit e saj nga koronavirusi.

Nëse nuk të pëlqejnë maskat kirurgjikale mund të kombinosh maskën me bikinit, siç ka bërë Rita. Perveç fokusit tek maska, Rita Ora tregon format trupore dhe duket mjaft mirë fizikisht.

 “Vendosni maskën edhe kur jeni me pushime”, shkruan këngëtarja.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wear a mask even on holiday...?

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on