Showbiz

Rudina Hajdari humb lojën dhe detyrohet të zbulojë me cilin të famshëm ka fantazuar seksualisht

Rudina Hajdari humb lojën dhe detyrohet të zbulojë me cilin

Deputetja Rudina Hajdari ishte pjesë e "Shiko kush Luan", por për fatin e saj të keq, në grupin që rezultoi humbës. E si ndëshkim iu desh të tregonte me cilin personazh të famshëm ka pasur ëndrra seksuale.

As më pak e as më shumë se me Brad Pitt.

Po shokët e saj të skuadrës?

Kapiteni Florjan Binaj u përgjigj se ka parë në ëndërr Kim Kardashian dhe me humor tha se kjo ishte arsyeja e ndarjes së Kim dhe Kanye, Zaimina Vasjari tha “Jason i “Transportuesi” pasi ka ngjashmëri me bashkëshortin e saj, Endrit Mërtiri tha Britney Spears ndërsa Alesia Noka me Johnny Depp.