Showbiz

Sharon Stone tregon pse ka hequr dorë përgjithmonë nga takimet

Sharon Stone tregon pse ka hequr dorë përgjithmonë nga takimet

Protagonistja e “Basic Instict”, rolit të jetës ka rrëfyer në intervistën për kolegen e saj Dreë Barrymore se prej kohësh nuk del në takime romantike. Kjo është zgjedhja e saj dhe ka një arsye përse.

Stone tregoi se ka mësuar të ndihet mirë me veten dhe e shijon shumë kohën me fëmijët dhe miqtë e saj. 

“I kam dhënë fund takimeve. Kam njohur njerëz aspakt të sinqertë dhe më kanë humbur kohën. E shijoj më shumë kohën me veten dhe me miqtë e me fëmijët e mi”, tha Sharon Stone që shtoi: “Kam kuptuar që s`kam nevojë për një tjetër fëmijë në jetën time”.

Ajo ka tre djem dhe sigurisht shumë miq.

*Burimi Huffington Post