Showbiz

‘’Është e vështirë të jesh një grua!”

‘’Është e vështirë të jesh një

Aktorja Megan Fox ka thënë së fundmi se është e vështirë të jesh një grua dhe dhe i ka inkurajuar gratë e tjera të veshin gjithçka që i bën ato të ndihen mirë dhe të mos shqetësohen për opinionet e njerëzve të tjerë.

"Unë mendoj se stili është një pasqyrim i humorit tuaj, dhe për shkak të kësaj, ai ndryshon vazhdimisht. Ashtu si unë ndryshoj disa herë në ditë ndonjëherë, apo jo? Kjo është këshilla ime më e mirë për këdo: vishni atë që ju bën të ndiheni mirë dhe mos u shqetësoni për atë që njerëzit e tjerë thonë ”.

Aktorja pranon se është më lehtë të thuhet sesa të bëhet.

‘’Është e vështirë të jesh një
Meghan Fox dhe i dashuri i saj, Machine Gun Kelly

"Natyrisht, kjo është një gjë vërtet e ndërlikuar edhe për mua, sepse kam dismorfinë të trupit, kështu që unë e shoh veten ndryshe nga sa më shohin njerëzit e tjerë.

"Dhe përfundimi është, është shumë e vështirë të jesh grua!"

Ajo shtoi: "Dhe më në fund e pranova se është e vështirë të jesh grua! Është vërtet e vështirë, apo jo? Ne jemi armiqtë tanë më të këqij ndonjëherë, dhe kështu këshilla ime më e mirë është që ta përqafoni atë dhe të dini se keni lirinë për të shprehur veten, dhe të ndiheni mirë me të. Dije këtë, dhe pastaj jepi vetes leje për ta bërë."

‘’Është e vështirë të jesh një
Akrorja Meghan Fox ne filmin Transformers

Nga ana tjetër, Megan shpjegoi se trupi i saj thjesht nuk është i përshtatshëm për të veshur gjëra të caktuara.

“Njerëzit nuk e kuptojnë sa e vogël jam. Nëse e di që do të fotografohem, kam tendencë t'i zgjedh gjërat më të ngushta. Do të më pëlqente të vishja një palë pantallona “Hammer”, por thjesht nuk funksionojnë në trupin tim! Nuk ishte tamam një zgjedhje të vishja vetëm rroba të ngushta ose të shkurtra. "

Tiranapost.al