Showbiz

Shumë e trishtuar që nuk do festojmë këtë verë

Shumë e trishtuar që nuk do festojmë këtë verë

Dua Lipa ka marrë më ne fund vendimin në lidhje me koncertin e saj të përvitshëm “Sunny Hill Festival”. Nuk do të ketë festival këtë vit. Do të ishte hera e tretë e këtij eventi që bën bashkë artistë të ndryshëm, së bashku me Dua Lipën, që mbahet në Prishtinë dhe organizohet nga babai i saj, por koronavirusi i prishi të gjitha planet.

Shumë e trishtuar që nuk do festojmë këtë verë

Dua ka bërë një status të gjatë në Instagram ku jep lajmin dhe tregon se do të rikthehet në 2021-shin.

“Sunny Hill Festival” është vetëm një nga gjithë aktivitetet që janë anuluar.