Showbiz

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

Ne jemi mësuar të shohim të famshëm plotësisht të zhveshur, me fytyrë të ndritshme dhe flokë të bukur. Sidoqoftë, disa të famshëm nuk hezitojnë të shfaqen në publik pa grim. Falë kësaj ne mund të sigurojmë veten se gratë më të bukura në botë janë po aq simpatike pa produkte kozmetike.

Por si duken disa prej grave më të bukura të botës pa grim?

Më poshtë do të gjeni të reditura fotot e disa prej tyre:

Katie Holmes

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

Naomi Watts

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

Tyra Banks

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

Diane Kruger

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

Gwen Stefani

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

Alicia Silverstone

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

Eva Longoria

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

Milla Jovovich

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

Salma Hayek and Penélope Cruz

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

Shakira

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

Adele

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

Catherine Zeta-Jones

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

Christina Aguilera

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

Si duken gratë më të bukura të botës pa grim

*Artikulli i marrë nga Brightside. Përkthyer dhe përshtatur për Tiranapost.al.