Showbiz

Si duken motrat e JLo

Si duken motrat e JLo

Jennifer Lopez ka publikuar në një Instastory një foto me dy motrat e saj, Lynda Lopez dhe Leslie Lopez. Të treja shfaqen të qeshura në një ‘sister date’.

Jennifer është motra e madhe 54 vjeçe, Lynda është 52 vjeçe, ndërsa Leslie është motra e vogël 42 vjeçe.