Showbiz

Sikur Ajka ta dinte me kë po dilte në foto, do kishte qeshur pak më shumë

Sikur Ajka ta dinte me kë po dilte në foto, do kishte qeshur pak

Besi, Xhensila dhe Ajka po bëjnë pushimet dimërore jashtë Shqipërisë. Mes ditëve për ski, e netëve duke shëtitur, kanë takuar edhe Sam Smith.

Sikur Ajka ta dinte me kë po dilte në foto, do kishte qeshur pak

Besi e postoi i pari foton duke shkruar me humor: Sa u mërzit Ajka që po dilnim në foto me një të panjohur.

Ndoshta kur të rritet ajo do të jetë fanse e Sam dhe baladave të tij, si edhe mami i saj.

Sikur Ajka ta dinte me kë po dilte në foto, do kishte qeshur pak

Xhensila e ka postuar foton me më shumë entuziazëm. Madje ka shkrepur edhe një vetëm me të, duke shkruar në anglisht mes emocionesh, se ka takuar këngëtarin e saj të preferuar.

Se ajo mund të jetë këngëtare në Shqipëri, por ka famë e famë dhe sigurisht që ka idhujt e saj.