Showbiz

Sikur të ishte e shkruar. Historia para se të fejoheshin Blake Shelton me Gwen Stefani

Sikur të ishte e shkruar. Historia para se të fejoheshin Blake Shelton

Blake Shelton dhe Gwen Stefani janë fejuar! Çifti zbuloi lajmin përmes një postimi sot në Instagram. Këngëtarja 51 postoi foton me unazën bashkë me të fejuarin e saj të ri, 44 vjeç.

Sikur të ishte e shkruar. Historia para se të fejoheshin Blake Shelton

Ndërsa Shelton ndau të njëjtin postim me një mbishkrim të ëmbël: "Hej Gwen Stefani faleminderit që më shpëtove vitin 2020 ... dhe pjesën tjetër të jetës sime. Të dua. Dëgjova një PO!"

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hey @gwenstefani thanks for saving my 2020... And the rest of my life.. I love you. I heard a YES!

A post shared by Blake Shelton (@blakeshelton) on

Sikur të ishte e shkruar. Historia para se të fejoheshin Blake Shelton

Sipas mediave rozë amerikane, çifti u fejua teksa ndodheshin në Oklahoma.

Historia e dy këngëtarëve duhet sikur të jetë e shkruar.

Në një intervistë, këngëtarja tha se të gjithë mendojnë se ai do ishte burri perfekt për të, madje disa e thërrisnin Blake si burri i Gwen. ‘A e dini se sa njerëz i referohen Blake si burri im? Por për momentin ne thjesht jemi bashkë dhe nuk e di si do shkojnë gjërat’.

Sikur të ishte e shkruar. Historia para se të fejoheshin Blake Shelton

 

Në muajin gusht, ajo korrigjoi edhe këngëtaren Dua Lipa në emisionin e  Jummy Kimmel pasi iu referua Shelton si burri i Gwen: ‘Epo... ai nuk është burri im, por kur e thatë tingëlloi mirë’.

Çifti u dashurua për herë të parë në 'The Voice' në 2015-ën, ku krijuan një miqësi të ngushtë dhe filluan të ndanin problemet e tyre dhe historitë me divorcet përkatëse. Që nga ajo kohë ata kanë qenë bashkë dhe pas 5 vitesh çifti vendos të ndërtojnë të ardhmen bashkë.