Showbiz

Tani edhe Chiara ka të njëjtën ëndërr që ke ti në shtëpi

Tani edhe Chiara ka të njëjtën ëndërr që ke ti

Ditët në karantinim kanë shtuar dëshirën e të gjithëve për të dalë, si për gjërat e ndaluara. Edhe Chiara Ferragni nuk përbën përjashtim. Me një foto duke parë përtej ballkonit shkruan se i mungojnë kohët e arta dhe mezi pret të pijë një gotë vere jashtë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

Italia është shteti më i prekur dhe me numër më të lartë viktimash në Europë, por shpresat janë të mëdha që një ditë të afërt gjithçka t`i kthehet normalitetit.