Showbiz

Të famshmit që u bënë tullë gjatë karantinimit

Të famshmit që u bënë tullë gjatë karantinimit

Aktorët, këngëtarët dhe atletët janë në mesin e atyre që kanë vendosur të qethen gjatë karantinimit në shtëpitë e tyre. Duke qenë se stilistët e flokëve dhe berberët kanë kyçur dyert, nga halli e kanë marrë përsipër këtë punë, disa prej tyre kanë kërkuar ndihmën e fëmijëve të cilët gjetën diçka për 'tu argëtuar'. E sido tu ketë dalë rezultati, siç thonë të shumtë prej tyre: Kishte ardhur koha të dilte tulla në dritë.

Shihni fotot dhe videot:

Aktori Stephen Graham:

Të famshmit që u bënë tullë gjatë karantinimit

 

Ylli i futbollit spanjoll Hektor Bellerin.

Të famshmit që u bënë tullë gjatë karantinimit

Aktori i "Star Trek: Discovery" Anthony Rapp.

Të famshmit që u bënë tullë gjatë karantinimit

David Beckham:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just had to be done #stayhome #staysafe #staystrong GOODNIGHT

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

James Arthur

Maluma

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Qué tal quedó el nuevo look? Gracias madre, la rompisteeeee

A post shared by MALUMA (@maluma) on

Ndërsa aktori Jim Carrey hoqi mjekrën ditën e parë të karantinimit dhe tani thotë se do ta lërë të rritet: Të jemi gati kur të kthehemi në punë, shkruan ai në një postim në Twittter.

Të famshmit që u bënë tullë gjatë karantinimit