Showbiz

Të treja janë në Milano, por nuk e kanë thyer karantinën! Chiara Ferragni në lot nga malli për motrat

Të treja janë në Milano, por nuk e kanë thyer

Blogerja italiane, Chiara Ferragni, po ‘vuan’ si gjithë bota izolimin në shtëpi, por më shumë sesa udhëtimet, i mungojnë dy motrat: Valentina dhe Francesca.

Pavarësisht se të treja jetojnë në Milano dhe jo shumë larg nga njëra-tjetra, kjo nuk është arsye për të shkelur rregullin e vendosur nga qeveria italiane, për distancë sociale dhe për të mos bërë vizita në shtëpi.

Chiara postoi një kujtim ku ndjenjën e shpreh thjesht kështu: “Më mungojnë dy motrat e mia” dhe një emoji duke qarë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I miss my sisters @valentinaferragni @fraferragni

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

Sfida, që po kalojnë të gjithë qytetarët e vendeve që kanë marra masat e sigurisë, është që duhet të qëndrojnë larg njerëzve të afërt, veç personave me të cilët jetojnë, ndërsa komunikimet vazhdojnë vetëm virtualisht.