Showbiz

Tom Cruise dhe Hayley Atwell ndahen pas një lidhje 1-vjeçare

Tom Cruise dhe Hayley Atwell ndahen pas një lidhje 1-vjeçare

Thuhet se aktori i njohur Tom Cruise është ndarë nga e dashura e tij Hayley Atwell, pas një lidhje 1-vjeçare.

Cruise dhe Atwell janë protagonistë edhe në filmin Mission Impossible, i cili vjen me pjesën e 7.

Mësohet se çifti është ndarë gjatë xhirimeve të pjesës së fundit të filmit Mission Impossible.

Mediat e huaja shkruajnë se aktorët e njohur kanë vendosur mbeten miq pavarësisht ndarjes

Burime nga produksioni i Mission Impossible deklarojnë se"ata janë akoma të lumtur të punojnë së bashku. Ata ende shkojnë mirë. "

Hayley është partnerja e parë e njohur e aktorit të Top Gun që nga martesa me ish-gruan e tij aktoren Katie Holmes.

Tiranapost.al