Showbiz

Tom Hanks dhe Rita po kujdesen për veten me mëngjesin që duhet, ndërkohë që janë prekur me COVID-19

Tom Hanks dhe Rita po kujdesen për veten me mëngjesin që duhet,

Tom Hanks dhe bashkëshortja e tij Rita Wilson janë infektuar me COVID-19 dhe janë në vetizolim, në gjendje të stabilizuar.

Çdo ditë Tom bën një postim ku tregon si po shkon situata me ta. Tregoi historinë si ndodhi, postoi foton si duken dhe sot i përshëndeti fansat me mëngjesin me një ushqim tipik australian, pikant dhe me perime.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thanks to the Helpers. Let’s take care of ourselves and each other. Hanx

A post shared by Tom Hanks (@tomhanks) on

Në këto ditë izolimi dhe lufte me sëmundjen që për fat të mirë, ata po e përballojnë, po marrin edhe veten me të mirë, përveçse po kurohen dhe hanë shëndetshëm.

*Artikulli u realizua nga Fabjola Hije