Showbiz

Tre detaje pse media mendon që Jon Gjebrea është ndarë nga e fejuara!

Tre detaje pse media mendon që Jon Gjebrea është ndarë nga e

Pas rreth dy vitesh fejesë, mediat rozë shkruajnë se djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebreas, Joni, i ka dhënë fund romancës me të dashurën, Merlin Haxhiymeri ose janë në një zënkë të mundshme.

Tre detaje pse media mendon që Jon Gjebrea është ndarë nga e

Dyshimet e mediat kanë nisur nga rrjetet sociale, pikërisht nga aty ku gjithçka u bë publike. Çifti u fejua në ditën e përvjetorit të Ardit dhe Anila Gjebreas, ndërsa nga momenti i gëzueshëm u publikuan edhe foto në Instagram.

Tre detaje pse media mendon që Jon Gjebrea është ndarë nga e

Tashmë në profilet e secilit, ku kishte kujtime nga daljet në darkë apo pushimet, nuk ka asnjë foto ku shfaqen të dy.

Tre detaje pse media mendon që Jon Gjebrea është ndarë nga e

Ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram dhe Merilyn fshiu të gjitha fotot me djalin e moderatorit, por vetëm imazhet me motrën e Jonit, Anën.

Tre detaje pse media mendon që Jon Gjebrea është ndarë nga e

Në postime e fundit që ka bërë, Merlin shihet që nuk e mban më unazën e fejesës, me të cilën Jon i propozoi për martesë.

Tre detaje pse media mendon që Jon Gjebrea është ndarë nga e

Pas fejesës çifti u zhvendos jashtë shtetit, ndërsa pas ndarjes Merlin duket se është rikthyer në Tiranë, ku mediat shkruajnë se ka nisur edhe një punë.

Tre detaje pse media mendon që Jon Gjebrea është ndarë nga e

Nga çifti nuk ka ende asnjë reagim.