Showbiz

Vajzat me kordele shumëngjyrëshe

Vajzat me kordele shumëngjyrëshe

Për foto në oborrin e shtëpisë, në sallon apo për një intervistë në studio televizive duket se kordelet janë më në modë se kurrë.

Dhe moda vjen nga Instagrami, aty ku postohen çdo ditë mijëra foto vajzash të famshme. Kordelet më në stil nuk janë vetëm ato mëndafshi, si kjo e Xhensilës.

Vajzat me kordele shumëngjyrëshe

Edhe fjongot e mëdha, velvet si kjo e zeza e Elvanës, e japin efektin e dëshiruar.

Vajzat me kordele shumëngjyrëshe

I japin pamje fëminore Almedës që është në pritje të ëmbël, por edhe Klaudia Pepës veshur sensuale.

Vajzat me kordele shumëngjyrëshe

Vajzat me kordele shumëngjyrëshe

Ngjyra? Të zezë, të bardhë, rozë, përse jo edhe të kuqe. Kombinoje ose përdore për thyerje.

Mund t`i blesh, por mund t`i bësh edhe vetë, me copa që s`të duhen më. Mjafton që look-ut të pranverës t`i shtosh aksesorin IN.