Showbiz

Kush vishet më bukur nga vajzat shqiptare dhe mesazhi për ato që postojnë foto (provokuese) me bikini

Kush vishet më bukur nga vajzat shqiptare dhe mesazhi për ato që

Pyetja që iu drejtua në Piter Pan ishte që të tregonte 5 vajza shqiptarë që vishen bukur dhe 1 një vishet keq, por dizajneri Valdrin Sahiti nuk preferoi të tregonte me emra duke thënë se mund të mërziteshin të tjerat. Ai tha se nga stili dhe si një vajzat që mendon se vishet më bukur është Lori Hoxha.

Kush vishet më bukur nga vajzat shqiptare dhe mesazhi për ato që

Ndërsa tha se në përgjithësi vajzat  e Shqipërisë kanë klas, ndërsa vajzat e Kosovës kanë swag, kanë më shumë frymë stili. Për mua rëndësi ka që veshja të mos jetë vulgare, por sensuale. 

Kush vishet më bukur nga vajzat shqiptare dhe mesazhi për ato që

Një mesazh e dha në fund për vajzat:

Unë kam vajzë vetë dhe kam pasur fatin të punoj me maturante, kohët e fundit ky transgresion që shohim në rrjete sociale, rroba banjo, foto provokuese nuk jam konservativ por ideja është që kur njeriu arrin në pikën kur shet gjithçka, nuk ka më rëndësi liket që merr. Bukurinë që natyra i ka dhuru apo i ke bërë me operacione, të dish të ekzaltosh me veshje të qëlluara; Pra seksi dhe jo vulgare.