Showbiz

‘Vetëm faqen e zezë s'e lan uji, të tjerat të gjitha’- thoshte nëna e Emina Cunmulajt

‘Vetëm faqen e zezë s'e lan uji, të tjerat të

Me një foto që sjell kujtime nga vendi i saj i lindjes, por edhe një mesazh, Emina Cunmulaj sjell në mendje një shprehje që thoshte nëna e saj e ndjerë. Ish-modelja shqiptare e veshur me rroba banje duke mbledhur manaferra dhe për ata që mund të shqetësohen se janë të pista, Emina ka një shprehje: uji lan gjithçka, veç faqen e zezë.

“Duke mbledhur manaferra të egra gjatë rrugës nga plazhi për në shtëpi nga plazhi ... kjo është diçka që e bëja gjithmonë kur isha fëmijë, po, ato janë plot pluhur por siç thoshte nëna ime "vetëm faqen e zezë s’e la uji" që do të thotë se "vetëm fytyra e një njeriu jo të ndershëm" nuk mund të lahen, të tjerat të gjitha. Dhe po, unë kam celulit dhe strija, dhe jam e kënaqur për këtë, tani më kthe pas në Mal të Zi”, shkruan Cunmulaj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj)

Nëna e modeles është ndarë nga jeta pas një lufte të gjatë me kancerin, 7 vite më parë.