Showbiz

Video/ A po përpiqet Elvana të na thotë me kode që është single?

Video/ A po përpiqet Elvana të na thotë me kode që

Në festat e Vitit të Ri ajo me humor xhelozonte kur shihte Andin dhe Julkën bashkë, por ishte veç një shaka. Kjo “shaka” u përsërit sërish.

Video/ A po përpiqet Elvana të na thotë me kode që

Video/ A po përpiqet Elvana të na thotë me kode që

Këtë herë në sflilatën e Valdrin Sahitit. Teksa dy miqtë e saj të ngushtë po putheshin, Elvana u shfaq sërish pas tyre duke treguar se vetëm ajo është vetëm.


Elvana Gjata është mjaft e kujdesshme për jetën private. Ka folur vetëm një herë publikisht për një lidhje të saj, dhe kjo ndodhi vetëm në intervistën tek Xing me Ermalin, për Ermal Mamaqin, që e konsideron vëllain e saj.

Video/ A po përpiqet Elvana të na thotë me kode që

Që nga ajo kohë e deri sot nuk ka postuar asnjëherë asnjë foto çift. Asnjë detaj më shumë. Ja, janë vetëm këto momentet me humor e si me shaka që ndoshta nuk janë gjysma e të vërtetës, por e vërteta e plotë. Elvana mund të jetë single!