Showbiz

Video/ Aktori Idris Elba: Dola me koronavirus, por nuk kam asnjë simptomë

Video/ Aktori Idris Elba: Dola me koronavirus, por nuk kam asnjë

Aktori Idris Elba është infektuar me koronavirus. Ai bëri testin dhe rezultoi pozitiv. Lajmin e ndau në Twitter me njekësit e tij, ku tregon se pati kontakt me një person me koronvirus që ja transmetoi, por nuk po përjeton asnjë simptomë. 

Aktori shfaqet në një video me gruan e tij Sabrina e cila për siguri po qëndron e izoluar bashkë me të në shtëpi.

47 vjeçari thotë: Këtë mëngjes doli testi, jam infektuar me Covid-19. Por ndihem mirë, nuk kam asnjë simptome deri më tani, unë jam izoluar që kur mësova se isha ekspozuar tek një person me virus. Qëndroni në shtëpi dhe bëhuni pragmatikë. Do tju mbaj të azhornuar. Jo Panik!