Showbiz

Video/ Armina poston momentet e papublikuara më parë nga romanca me Shkëlzenin: Nga sot Armi nuk është Armi që njihni, por...

Video/ Armina poston momentet e papublikuara më parë nga romanca me

Për Armina Mevlanin dhe Shkëlzen Berishën sot është përvjetori i fejesës së tyre, ndërsa blogerja ka ndarë disa detaje të papublikuara më parë të romancës së tyre.

Video/ Armina poston momentet e papublikuara më parë nga romanca me

Armina e nis me një postim ku kujton ditën që mori propozim nga Shkëlzeni në 2016-n në vendin sekret, që është stoli i preferuar i tyre në liqenin Como të Italisë.

Video/ Armina poston momentet e papublikuara më parë nga romanca me

“Nuk do ta harrojë kurrë ditën kur më propozove me pamjen e liqenit dhe këngën ‘Young and beautiful’. Këtë vit e humbëm rutinën tonë të përvjetorit, por shpresoj se do të shkojmë së shpejti”, shkruan ajo.


Më tej ajo ndan një kërcim dhe një fjalim nga Shkëlzeni në ditën e fejesës, i cili thotë: “Nga sot Armi nuk është Armi që njihni, por e fejushmja e Xenit”.

Po ashtu ajo ka ndarë një foto të 6 viteve më parë, të cilën e mban mend pasi ishin pushimet e para së bashku:

Video/ Armina poston momentet e papublikuara më parë nga romanca me

Dhe një detaj për partnerin e saj, që e ka surprizuar shpesh me darka romantike.

Video/ Armina poston momentet e papublikuara më parë nga romanca me