Showbiz

Video/ Bes Kallakut në ditën e 8 të karantinës i ngel hatri edhe me Ajkën e vogël dhe nuk është aktrim! Shih si shpërthen në nerva aktori i humorit

Video/ Bes Kallakut në ditën e 8 të karantinës i ngel hatri

Besi po qëndron në shtëpi si shumë njerëz të tjerë dhe kohën po e shpenzon duke luajtur me lojërat shumëngjyrëshe të Ajkës. Vajza, që i ka lodrat e saj, ia prishi dje duke kërkuar të luajë, ia prishi sot dhe nervat e Besit nuk mbajtën më.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

“O Ajka po mos ma luj moj bab, mos ma luj se mezi e rregullova. Mos ma luj. O Xheno a ke për t`i thënë tani apo ta prish krejt lojën. Nuk luj më. Fike atë telefon”, thotë Besi që ngrihet nga dyshemeja me inat duke na kujtuar babin e Rudinës tek filmi shqiptar “2 herë mat” që e merrte lojën seriozisht dhe e mbante zgjuar Rudinën, derisa të fitonte.

Video/ Bes Kallakut në ditën e 8 të karantinës i ngel hatri

Tiranapost.al