Showbiz

Video/ Dhurata e Ellen DeGeneres për 90-vjetorin e nënës, fiks si për pandemi

Video/ Dhurata e Ellen DeGeneres për 90-vjetorin e nënës, fiks si

Ellen DeGeneres i bëri mamasë së saj një dhuratë karantine për 90-vjetorin e lindjes. U bë parukierja e saj, në pamundësi për ta çuar në një nga sallonet me të mirë të vendit, apo për t`i sjellë në shtëpi një parukiere. Kështu e mbrojti nga koronavirusi, kaloi kohë cilësore, festuan ditëlindjen dhe u zbukuruan.


Videon nga procesi dhe rezultati në fund e postoi në rrjete sociale me diçiturën: “Dhurata për ditëlindjen e 90-të të mamasë sime”.