Showbiz

Video/ Donaldi i propozon për martesë Bora Zemanit në Premierën e filmit

Video/ Donaldi i propozon për martesë Bora Zemanit në

Gjatë premierës së filmit ‘5 Herë Jo’ Donald Veshaj i ka propozuar për martësë moderatores Bora Zemani dhe përgjigja e saj ka qenë PO.

Pjesë e propozimit të veçantë ishte edhe djali i moderatores, Arbori, i cili po ndiqte deklaratën e Donaldit i përqafuar me nënën e tij.

“Do të doja ta kalonim jetën bashkë. A do të martohesh me mua?”, u shpreh Donaldi teksa ishte i ulur në gjunjë.

“PO” ishte përgjigja e Bora Zemanit.