Showbiz

Video e Princ William si fans i çmendur në koncertin e Taylor Swift

Video e Princ William si fans i çmendur në koncertin e Taylor Swift

Mori dhenë lajmi që William dhe dy fëmijët e tij më të mëdhenj, George dhe Charlotte ishin në koncertin e Taylor Swift.

Më pas disa foto që kishin shkrepur me këngëtaren më të adhuruar të viteve të fundit u shpërndanë në rrjet.

Po nëse menduat se kishit parë gjithçka, nuk keni parë asgjë akoma.

Një video e William duke kërcyer me këmbë e duar, si asnjëherë publikisht më parë, ka dalë në rrjet.


Ka qenë "Shake it off" që e ka shkundur princin.