Showbiz

Video/ Gigi Hadid hyn në filmin vizatimor Scooby Doo

Video/ Gigi Hadid hyn në filmin vizatimor Scooby Doo

Në serinë e sotme të Scooby Doo në Boomerang Toons do të jetë edhe Gigi Hadid.

Modelja është animuar dhe e ka dhënë e lumtur lajmin në Instagram. Nga sa sqaron do të ketë si mision zgjidhjen e një misteri mode.


Gigi është bërë nënë pak ditë më parë dhe ndërkohë bota pret emrin e bebit të saj dhe Zayn Malik. Për momentin ose e kanë sekret, ose akoma nuk e kanë vendosur.