Showbiz

Video/ Kardashianët kanë dasmë!

Video/ Kardashianët kanë dasmë!

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker u fejuan. Pasi e zyrtarizuan lidhjen e tyre në Instagram, në shkurt të këtij viti, morën hapin e radhës. Ishte Travis që me një unazë si kjo në video u propozoi të dashurës së tij.


Rezervoi në Roswood Miramar, në Montecito, e rrethoi bregun e detit nga trëndafilat dhe e pyeti: A do martohesh me mua?

Burimet thonë se familjarët e saj ishin në dijeni për këtë propozim, por e mbajtën sekret që Kourtney vërtet ta shijonte si surprizë.

Jo, nuk ka akoma një datë dasme, por pas propozimit mbase nuk do vonojë shumë.