Showbiz

Video/ Leksione nga Mariana Kondi, si të menaxhosh një konflikt të kotë

Video/ Leksione nga Mariana Kondi, si të menaxhosh një konflikt

Një video e shkurtër e shkëputur nga "Ferma Vip" mund të jetë një mësim i mirë për këdo që gjendet i përshirë në konflikte "më the, të thashë".

Protagonistë janë Baby G, që nis debatin, përballë Albano Bogdos dhe Mariana Kondit.

Nga sa duket, Mariana ka bërë shaka me emrin e artit të Baby G, diçka që kjo e fundit e ka marrë për keq. Ndoshta është mërzitur, ndoshta kërkon një debat ashtu siç në reality show ndodh, por Mariana e shuan konfliktin pa nisur.

Pa tone të ngritura, qetësisht, me buzën në gaz, Mariana i përgjigjet dhe thjesht largohet.

Si në video...