Showbiz

Video/ Njeriu që duam të ndjekim këto ditë në Instagram, veç lajmeve për koronavirusin është edhe një aktore shqiptare

Video/ Njeriu që duam të ndjekim këto ditë në

Përveç lajmeve për koronavirusin, për të prekurit, për masat e marra, situatën në botë, për përpjekjet për të zbuluar vaksinën, gjithçkaje serioze, duhet edhe sensi i humorit. Dhe në Instagram është aktorja Olta Daku ajo që përmes videove të shkurtra, i jep ca doza humori.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olta Daku (@oltadaku) on

Në fillim rregulloi flokët për t`u vetëkarantinuar e zbukuruar. Pastaj i përshëndeti të gjithë nga vetëkarantinimi të cilit bëri sikur mezi ia gjeti emrin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olta Daku (@oltadaku) on

Pak a shumë, këto ditë, të gjithë e gjejmë veten në rrëfimin e saj. Meqë në teatër s`shkojmë dot ta shikojmë, le të mjaftohemi me postimet në Instagram.